07 czerwca 2018 19:03 | Aktualności

KONKURS MATEMATYCZNY I ORTOGRAFICZNY

Dnia 17 maja 2018r. uczennice naszej szkoły : Zosia Malczewska – 3a i Emilia Kowalska -3b uczestniczyły w Rzepinie w Międzyszkolnym konkursie ortograficznym ,, Najlepszy ortografek”.  Celem konkursu było:  dbałość o czystość i piękno języka polskiego, propagowanie idei poprawnej pisowni oraz motywowanie uczniów do doskonalenia umiejętności w zakresie ortografii. Dziękujemy Wam za reprezentowanie SP w Górzycy.

Wychowawczynie : K. Sylwestrzak, A. Stadler

Dnia 29 maja 2018r.w Rzepinie odbył się Międzyszkolny konkurs matematyczny ,,Mat- Rzepka” . Celem konkursu było nie tylko wyłonienie matematycznych talentów, ale również rozwijanie zainteresowań matematycznych wśród dzieci.  SP w Górzycy reprezentowali uczniowie klas trzecich: Aleksandra Paprocka i Artur Wiktorski. Gratulujemy.

Wychowawczynie : K. Sylwestrzak, A. Stadler