01 kwietnia 2019 21:51 | Aktualności

LEKCJA WYCHOWAWCZA INACZEJ

W ramach realizacji Programu profilaktyczno- wychowawczego najlepsi recytatorzy odwiedzili uczniów z klasy O, I, II i III SP oraz oddziału przedszkolnego. Wiersze Małgorzaty Strzałkowskiej, Jana Brzechwy, Juliana Tuwima i Wisławy Szymborskiej stały się świetnym materiałem do nauki prawidłowych postaw: przyjaźni, odpowiedzialności, uczciwości, mądrych wyborów, szkodliwości oglądania telewizji i wielu innych. Dzieci uważnie słuchały wierszy ,a następnie wypowiadały się na temat w nich poruszany.

Na koniec zaprezentowały się dziewczynki z klasy I Hanna Sasin, Matylda Guzenda , Mirella Cardona Szulczyk, Marysia Lalorna, które będą reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim ,, Wiersze Świerszcza”.