04 czerwca 2019 10:10 | Aktualności

DZIEŃ MAMY W NASZEJ SZKOLE

23 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy. Na zaproszenie uczniów klasy 4a przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamy, dla których dzieci przygotowały program słowno-muzyczny, w którym mogły wyrazić uczucia jakimi darzą swoje Mamy, przeprosić za wszelkie wybryki i przewinienia, a przede wszystkim przekazać swoje najgorętsze życzenia z okazji Ich święta. Mamy mogły, przy kawie lub herbacie oraz babeczce, obejrzeć przygotowany dla Nich program. Podczas uroczystości nie obyło się jednak bez zabaw i różnych konkursów. Całą uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Wszystkim Mamom życzymy, aby Dzień Mamy trwał cały rok!