24 grudnia 2019 12:31 | Aktualności

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W WYKONANIU UCZNIÓW KLASY 2

Przygotowywali się tygodniami, uczyli niezwykłych ról, a także z wielkim przejęciem i zaangażowaniem szykowali stroje.

Pierwsze efekty pracy drugoklasistów mogliśmy zobaczyć na przedstawieniu dla ukochanych rodziców, kiedy to pięknie wystąpili i zaprezentowali się ze strony artystyczno-wokalnej. Zdolności uczniów podziwiali również nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej w Górzycy, którzy z zaciekawieniem i wzruszeniem przyglądali się małym aktorom. Na zakończenie świątecznego tygodnia w szkole zaprezentowali się przed swoimi kolegami z klas 1-4.

A teraz ładujemy baterie i odpoczywamy, w styczniu również o nas usłyszycie, bowiem piękne bożonarodzeniowe jasełka przedstawimy raz jeszcze!😊 Zapraszamy serdecznie i życzymy wszystkim magicznych Świąt Bożego Narodzenia...