24 grudnia 2019 12:32 | Aktualności

SPOTKANIE WIGILIJNE KLASY 2

Ostatni czas dla uczniów klasy 2 był bardzo pracowity. Intensywnie przygotowywali się do przedstawienia jasełek, które w tym tygodniu wystawili aż trzy razy!👼🤴😈🧕🧔🎅💃 To jednak nie koniec występów, bowiem pokażemy się jeszcze ze swoim pięknym występem już w styczniu...🎊🎉 A dziś w naszej klasie iście świątecznie, najpierw warsztaty bożonarodzeniowe,następnie przygotowanie i nakrycie stołu do wigilii klasowej.🍌🍎🥐🍪🎂🥤 Był nawet tort i piękne dyplomy dla najlepszych aktorów!👏 Nie zapomnieliśmy o akcencie podzielenia się opłatkiem, bo przecież i my jesteśmy małą rodziną 😉 Było magicznie i słodko.

Aleksandra Murawska

Wszystkim uczniom, rodzicom i opiekunom a także sympatykom naszej szkoły, życzymy wszystkiego co najpiękniejsze! Do zobaczenia w Nowym Roku 😊🎊🎉🎆🎇✨🎈